Melek Ay

Hoşgeldiniz

Bilgi hepimizde var.Ama bilince geçme, bilinçlenme hali yok. Hayatımızdaki herkesin ve yaşadığımız her şeyin, karşımıza bilinçlenmemizi ve kendimizi geliştirmemizi sağlamak için çıktıklarını anlıyorsunuz. Bu herkes için farklılık gösteren bir süreç. Bende bilinç süreci çok sevdiğim iki kişiyi kaybettikten sonra başladı. Onların gidişi beni bilince taşıdı.Tabii çok kolay olmadı. Hissettiklerimden kaçmayıp kabullenmeye başlayınca anladım.

Anne olunca bilincin bir tık ötesinde de bir şeyler olduğunu ve çok iyi hissettiren bir durumu deneyimlemeye başladım. Farkındalık…

Mevcut anda içimizde ve dışımızda ne olduğunun farkına varabilmek.Mevcut anda olamama hali bizi şu anın sunduğu keyiften mahrum bırakıyor.

Farkındalık, değişim tek ve net bir niyetle mümkün : “AN” da kalmak.

Yavaşlayıp, durup,tanık oldukça çok şey birikiyor. Hem kendime not olsun, hemde paylaşalım düşüncesi ile bu blog fikri hayata geçti. Farkındalıkta buluşmak ve renklerimizi buluşturabilmek niyetiyle… MERHABA

 

About melekay

1975 Antalya doğumluyum. 21 yıl turizm sektöründe çalıştım. Anne olduktan sonra mesleğimi bırakıp tam zamanlı anne oldum. Doğal yaşam,bütünsel sağlık,şifa konuları çocukluğumdan bu yana en büyük ilgi alanım. Nefes terapisti ve yoga eğitmeniyim. Meraklı bir şahsiyet, Murat'ın eşi, Ali'nin annesiyim.

Scroll To Top